Vergi Mükellefi Savunucuları Derneği olarak, 2013 tarihinden beri sadece Gebze ilçesinde hizmet vermekteyiz. Artık ülkemiz çapında daha çok mükellefe ulaşmak adına 81 il merkezi ve nüfusu kalabalık ilçelerimizde Vergi Mükellefi Savunucuları Derneği Temsilcilikleri verilecektir.
Siz de bizim temsilcimiz olabilirsiniz.
Temsilcilik Şartları

 1. Hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilimler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan veya denkliği Yükseköğretim Kurumunca tasdik edilmiş yabancı yükseköğretim kurumlarından en az lisans seviyesinde mezun olmak veya diğer öğretim kurumlarından lisans seviyesinde mezun olmakla beraber bu fıkrada belirtilen bilim dallarından lisansüstü seviyesinde diploma almış olmak.

 

 1. Vergi hukukunu iyi bilen, Mali müşavirler ve stajyerleri, gümrük müşavirleri, emekli maliyeciler, ve benzeri danışmanlık ofisleri tercih nedenidir.

 

 1. Mali müşavirlik/ Danışmanlık ofisi mükellefiyeti açık olan ve/veya dernek temsilciliği için bağımsız bir yer tahsis edebilecek.

 

 1. Dernek ve oda başkanları

 

 1. Ofisinde hızı yüksek interneti, bilgisayar, yazıcı, tarayıcı ve konferans görüşme sistemi olan,

 

 1. Bulunduğu şehirde güvenilir, saygın ve çevresi olan kişiler.

 

 1. Vergi ihtilaflarının çözümüne katkı sunmak ve yüksek gelir elde etmek isteyenler.

 

 1. Vergi mükellefi savunuculuğu eğitimine başvuru yapabilirler.

 

 1. Eğitimi başarı ile bitirenlere temsilcilik için bağımsız bir mekan tahsis etmeleri halinde, bulundukları şehir merkezlerinde Vergi Mükellefi Savunucuları Derneği Temsilciliği verilecektir.

 

 1. Yer tahsis edemeyen ancak eğitimlere katılmak isteyen adaylara eğitimlerimiz açık olacaktır.

 

 1. Mezun olan Vergi Mükellefi Savunucuları, temsilciliklerde, genel merkezde staj devresinden sonra fiili olarak veya uzaktan, esnek çalışma sistemi ile çalıştırılacaklardır.

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim ve Başvuru Yapabilirim?
Bizi 0262 606 05 41 üzerinden detaylı bilgi alabilir veya online ön başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Online Ön Başvuru Formu

Join Our Mailing List

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Once Weekly Webinar

Free Webinar Once Per Week

Our free webinar runs once per week and is available to anybody who wants to know more about getting started on the road to financial freedom.