Project Description

Versav ile gücünüze güç katın!

Mükellefleri hak ve sorumlulukları konusunda bilgilendiriyoruz,mükellefin sorunlarının çözümü noktasında  her zaman yanındayız.

Bu internet sitesinde yer alan bilgi ve açıklamalar reklam veya ticari amaçlı olmayıp, meslek kurallarına ve Tüm Odaların Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Sitede yer alan genel bilgilere göre, yapılacak işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul edilmez.

Google Play

Üye Paneli

Yılların verdiği GÜVEN ve TECRÜBE Üzerine inşaa edilen bir kuruluş.

Bilinçli Mükellef, Mutlu Mükellef.

Derneğimizin en temel amaçlarından, aynı zamanda tüzüğün bir gereği olan kamuoyunu ve üyelerimizi mevzuat hakkında bilgilendirme yaparak, mükelleflerimizin bilgi eksikliğinden kaynaklı mağduriyet yaşamaması temel amaçlarımızdandır.

Bilinçli Mükellef, Mutlu Mükellef.

Mutlu Mükellef, Güçlü Türkiye.

Vergi İncelemesi 98%
E-Haciz 92%
Koda Girme 96%
Sahte Fatura Mağduriyeti 98%

Mükellef Problemleri

Mükellefin vergi konusunda yaşadığı problemler her ne olursa olsun, VERSAV ile doğru bilinçlendiğinde herhangi bir mağduriyet yaşamadan, ticaret hayatında maddi, manevi ve itibari kazanç sağlamasını kolaylaştırmayı temel amaç edinmiştir.

VERSAV Ayrıcalığı

Versav, mükelleflerin vergi ve diğer kurum ödemelerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair doğru bilgilendirme yaparak, mükelleflerin hayatlarını kolaylaştıran bir bilgilendirme kuruluşudur.

Vergi Daireleri

Vergi Dairelerinde ki karmaşık ve sorunu çözmekteki zorlanacağınız bütün adımlarda, Versav Ayrıcalığı ile bilgilendirildikten sonra işlerini çok daha hızlı ve kolay bitirmeleri Versav’ın temel amaçlarındandır.

Daha Fazla

AÇIKLAMA

Derneğimiz Gebze merkezli olup, şuan için diğer illerde şube ve temsilcilikleri yoktur. Derneğimiz tüzük gereği kamuoyuna ve üyelerine mevzuat bilgilendirmesi yapmaktadır. Herhangi bir ticari faaliyeti bulunmamaktadır. Üyelerimizin yapacağı ticari faaliyetler kendi sorumluluğu altındadır.

YASAL UYARI

Bu Internet sitesinde yer alan bilgi ve açıklamalar reklam veya ticari amaçlı olmayıp, meslek kurallarına ve Tüm Odaların Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Sitede yer alan genel bilgilere göre, yapılacak işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul edilmez.